Pokoje

Sháníte bydlení v naprostém soukromí, v klidu a chcete mít blízko do zaměstnání a rovněž neutratit tisíce korun za ubytování? Pak je pro vás nejlepší variantou levné ubytování v naší ubytovně v okrajové části Chebu. Pokoje ubytovny jsou všechny nově zrekonstruované. Pro naše hosty máme připraveny jedno až tří lůžkové pokoje.

Všechny pokoje jsou vybaveny jednoduchým nábytkem. V každém pokoji naleznete dvě postele s kvalitní matrací, včetně lůžkovin, šatní skříň, jídelní stůl a židle. Lůžkoviny pravidelně pereme a rovněž je denně prováděn úklid společných prostorů. Záleží nám na čistotě a pohodlí klientů. K dispozici je společná kuchyňka a wi-fi připojení na internet. Sociální zařízení – vlastní toaletu a sprchu má 6 pokojů, u 6 pokojů je společné sociální zařízení hned u pokoje. Naši klienti zde najdou vše potřebné pro pohodlný pobyt. V celé budově je zakáz kouření.

WP_20160606_008.jpg

Díky celkové rekonstrukci ubytovny jsou pokoje velmi provzdušněné, vypadají velmi čistě a upraveně. Nábytek je nový. V každém pokoji najdete šatní skříň, stůl a tři židle. Uvařit si můžete v jedné ze dvou kuchyní, které jsou společné pro všechny pokoje. Jedna kuchyň je vybavena varnou deskou a el. troubou, druhá plynovým sporákem s troubou , lednicemi a mikrovlnými troubami a varnými konvicemi. Užívání kuchyní je již v ceně za ubytování. Nakoupit si můžete v nedalekém obchodě, případně se dostanete autobusem či vozem do centra města nebo do nejbližšího supermarketu.

Sociální zařízení je rovněž zrekonstruované, každý pokoj má své vlastní, případně je k pokoji přidruženo, zapůjčit si můžete fén, žehličku, případně máme k dispozici v objektu pračku, ložní prádlo je v ceně ubytování. Na každém pokoji je dostupný wi-fi signál na internet, můžete tak pohodlně pracovat či chatovat s přáteli. Poskytneme Vám polštář, přikrývku i ložní prádlo, které vyměníme.